Akce 2014

Sportovní halový večer 31. ledna 2014 - tenis čtyřhra

Sportovní halový večer v tenise.Poslední lednový den se uskutečnil sportovní večer v tenisové hale v Dubči. Bohužel se nezúčastnila ani jedna čtyhra, nebot se sešli jen TŘI zájemci. Velmi smutné konstatování. Nicméně kurt byl pronajatý a tak si nadšení tenisté zahráli dvouhry a falešnou čtyřhru 1 na 2. I tak byla atmosféra dobrá a účastníci si příjemně zahráli.

Tradiční ples KPHP 14. února 2014

Tradiční ples Klubu podnikatelů Horní Počernice.Ples se náramně povedl. Přišlo mnoho zábavy a tance chtivých účastníků. Ples se konal v hotelu Čertousy. Sál i restaurace byly skvěle připraveny. Přichystán byl také raut s mnoha pochutinami a teplými jídly. K tanci a poslechu nám hrála skupina Fragment Band. Zábava pokračovala do popůlnočních hodin, byť více u baru nežli na parketu. Důležité bylo, že se všichni dobře bavili a ples splnil očekávání pořadatelů - představenstva KPHP a hotelu Čertousy.

Divadelní představení v hornopočernickém divadle 17. března 2014

Divadelní představení v Horních Počernicích.Příjemným zpestřením a kulturním zážitkem byla komedie s názvem "Vrátila se jednou v noci". V počernickém divadle hostovala scéna Divadla na Vinohradech. Hlavní roli hráli Libuše Švormová a Václav Vydra. Opravdu jsme se nasmáli, i když děj se odehrával v realitě i mezi hřbitovními náhrobky. Všichni herci hráli náramně a bylo se opravdu na co dívat. KPHP zajistilo celkem 12 vstupenek pro své členy do beznadějně vyprodaného hlediště.

Velikonoční bowling 17. dubna 2014

Divadelní představení v Horních Počernicích.Opět v restauraci a bowlingové hale "U Pekaře". Celkem se sešlo 14 hráčů. O zajímavé koulařské momenty nebyla nouze a radost nad všemi shozenými kuželkami na jeden hod se střídala se zklamáním nad nemožným úhybem koule těsně před kuželkou. Výsledky nebyly až tak důležité, ač bylo vítězů i poražených. Nikdo však neodešel s prázdnou. Od čtvrtého místa níže obdržela dvojice malou lahvinku šampaňského. První tři dvojice získali navíc velký pestrobarevný koláč, jako vždy dodaný Pekařstvím Moravec. Tradičně bylo připravené občerstvení v podobě teplých kuřecích řízečků a studené kuchyně s pečivem.

Cyklistický výlet 26. dubna 2014

Tradiční cyklovýlet v dubnu 2014.První jarní výlet s cyklo nadšenci se uskutečnil již v dubnu. Počasí naznačovalo, hezkou sobotu a neděli a tak od plánu u stolu nebylo daleko ke skutkům. Bohužel se výletu zúčastnilo jen málo aktivních cyklistů. Ale i tak byla dobrá nálad a nadšení pro šlapání do pedálů bylo úžasné.

Výlet na kolech 25. května 2014

Cyklovýlet na kolech v květnu.Nálada a pohoda z minulého výletu ještě ani neopadla a už se chystal další výlet. Krásné jaro přímo vybízelo k výletům, v našem případě, na kolech. Bylo vidět, že i sluníčko již více hřálo, nežli před měsícem a cyklonadšenců bylo o něco více.

Výzva členům na soutěž o nejhezčí fota z dovolené a prázdnin 2014

Soutěž o nejhezčí fotografie z dovolené.V roce 2013 jsme obdrželi několik fotografií z dovolených a prázdnin od našich členů. Akci jsme se stejným očekáváním naplánovali i na letošní rok. Bohužel se NIKDO se svým fotografickým příspěvkem nepčihlásil. Nevěříme, že by nikdo o prázdninách a na dovolených nefotografoval. Jen chuť podělit se s ostatními o krásnou přírodu nějak vyšuměl. Škoda. Že bude příští rok bohatší?

Dvě divadelní představení v říjnu 2014

Divadelní představení v Horních Počernicích.KPHP zajistilo a zaplatilo vstupenky na dvě představení v divadle v Horních Počernicích. První hra se jmenovala "Cena za něžnost". Na toto komediální představení bylo zakoupeno 10 vstupenek. Druhým představením byla komedie "Kšanda", na níž bylo zakoupeno 8 vstupenek. Obě komedie měly svůj charakteristický humor a naši členové se měli čím pobavit.

Kateřinský bowling v listopadu 2014

Kateřinský bowling v listopadu 2014.Každých půl roku se koná pro členy KPHP a jejich rodinné příslušníky, známé, či kamarády bowlingové sportovní klání v restauraci U Pekaře v Horních Počernicích. Více informací, průběh akce i s fotografiemi najdete v Bulletinu z prosince 2014. PDF ke stažení.

Těšíme se na další bowling v roce 2015.

Sněm KPHP v prosinci 2014

Sněm Klubu podnikatelů Horní Počernice.Každoroční Sněm KPHK na kterém se členové mohou vyjádřit k různým tématům. Mají právo přijímat nové členy. Získají informace o hospodaření klubu. Dozvědí se o plánovaných akcích na nejméně půl roku v roce následujícím. Součástí večera je společná večeře, kdy je tradičně výběr ze třech chodů. Nealko nápoje jsou zdarma.

Děkujeme za Vaši účast, představenstvo KPHP.